Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Duyurular

 

Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen YILMAZ TORNA yaptığı tüm işlerde garanti ve anında servis güvencesi vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş oldugu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir.

 

Misyonumuz: Sürekli değişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek ve müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için, kuruluşumuzda Kalite Yönetim sistemini benimseyerek, konusunda uzman personelimizle, teknolojik gelişmeleri, yasal gereklilikleri, tasarımlarımıza yansıtarak, kaliteyi en üst düzeyde tutmaktır.


Politikamız: Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, müşterilerimiz ile sürekli işbirliği içerisinde olmak ve beklentileri karşılamak. talepleri doğrultusunda yeni tasarımlara açık olmak. müşteri şikayetlerini en aza indirmek. Personelimizin, sağlıklı bir iş ortamında, gelecek kaygıları olmadan çalışmalarını sağlamak ve her personelimize özel eğitim programlarının uygulanması ile kişisel becerilerini artırmaktır. Tedarikçilerimiz ile olan ilişkilerimizde sürekliliği sağlayıcı çalışmalar yaparak ticaret hacmimizi birlikte arttırmak. Topluma ve çevreye duyarlı bir firma olarak kanuni mevzuatlara uyarak, standartların gerekliliklerini yerine getirmektir.